Dorpshuis Wilhelminaoord finalist Dorpshuis van het Jaar 2020

Ons Dorpshuis in Wilhelminaoord is een van de zes finalisten die meedingen naar de titel van Dorpshuis van het Jaar 2020. Met de finaleplek heeft het dorpshuis sowieso duizend euro verdiend. De winnaar krijgt nog eens 1500 euro extra.

De verkiezing kreeg dit jaar een thema mee: ‘Wat voor dorpshuis willen we zijn in 2025?’. Ons Dorpshuis wist met het inzenden van haar toekomstvisie haar plek in de finale te bemachtigen.

De zes finalisten krijgen de komende tijd veel aandacht. Ieder dorpshuis gaat een film maken. Ook RTV Drenthe komt op bezoek voor tv-opnamen.

Op RTV Drenthe kun je op 11 en 12 mei kijken naar de eerste uitzendingen van de dorpshuizenverkiezing. Na de laatste uitzending in mei kan je stemmen op je favoriet. De winnaar wordt uiteindelijk bepaald door een vakjury, een dorpshuizenjury én het publiek dat via internet kan stemmen.

Artikel over de bekendmaking van de finalisten.
Meer informatie over de dorpshuizenverkiezing.